GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 Eylül İlkokulu Velilerine Dyned Tanıtımı Yapıldı

19 Eylül İlkokulu Velilerine Dyned Tanıtımı Yapıldı

     19 Eylül İlkokulu 4. sınıf velilerine yönelik olarak Dyned İl Koordinatörü Seyit Ali ACA tarafından Dyned İngilizce Dil Eğitim Sistemi tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

     19 Eylül İlkokulu Çok Amaçlı Salon´unda yapılan tanıtım programında velilere Dyned Dil Eğitim Sistemi´nin öğrencilerimiz tarafından evlerinde etkili bir şekilde kullanılması, kurulum aşamaları, verimli çalışma yöntemleri gibi konularda bilgi veren Seyit Ali ACA, sistemin öğrencilerimiz tarafından evlerinde kullanılmasındaki en etkili faktörün ailelerin tutumu olduğunu, öğretmen-öğrenci-veli işbirliğini sağlayarak sistemin daha verimli kullanılabileceğini, daha önce öğrencilere ve öğretmenlere yönelik bilgilendirme toplantıları yapıldığını ancak Dyned Dil Eğitim Sistemi ile ilgili velilerimizle böyle bir toplantının il genelinde ilk defa yapıldığını belirtti. 

     Okul Müdürü Burhan Bayrak bu bilgilendirme toplantısının bir farkındalık yaratacağını,  İngilizce öğretiminde destekleyici bir sistem olan Dyned´in verimli kullanılmasında velilerimizin de destek vermesi gerektiğini, katkı ve katılımlarından dolayı herkese teşekkür ettiğini söyledi.


Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.