GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Sene Sonu İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı Yapıldı

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı sene sonu İl Milli Eğitim Danışma Komisyonu Toplantısı  Sayın Vali Yardımcısı Metin Maytalman Başkanlığında Valilik Konferans Salonunda yapıldı. 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu toplantıda, LGS sınav sonuçları hakkında komisyona bilgiler verdi. Sayın Müdürümüz ayrıca, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında Milli Eğitim Müdürlüğü  çalışmaları ve istatistiki verilerin de yer aldığı sunumda bulundu. 

Danışma Komisyonumuzca; öğrenci devamsızlıkları, okullaşma oranları, Okullarda Güvenli Ortamın Oluşturulması, merkezi sınavlar (LGS, YKS), ulusal ve uluslararası yarışmalara katılımın sağlanması, TÜBİTAK proje yarışmaları, başarıyı arttırma eylem planı, özel eğitimle ilgili çalışmalar, bağımlılık ile mücadele çalışmaları, şiddetin önlenmesi ve azaltılmasına yönelik çalışmalar, Taşımalı Eğitim kapsamında yapılan çalışmalar, Okul Terkleri, Destekleme Yetiştirme Kursları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ve yatırımlar gibi eğitim öğretime ilişkin konularda kararlar alındı. 

Vali Yardımcısı Metin Maytalman Başkanlığında yapılan toplantıya; Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güven Özdem, Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Şerif Ali Değirmençay, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, İl Nufüs ve Vatandaşlık Müdürü Süleyman Saraçoğlu, İl Milli Eğitim Maarif Müfettişleri Koordinatörü Özkan Narbay, Merkez ilçedeki Okul Müdürleri, Okul Aile Birliği Başkanları, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve STK Temsilcileri katıldı.

05-07-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.