GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bulancak İlçesi´nde Okul Yöneticileri ile Toplantı

Bulancak İlçesi´nde Okul Yöneticileri ile Toplantı

    Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT, Bulancak İlçesi´nde bulunan okul yöneticileri ile biraraya geldi. Daire amirleri ve okul müdürlerinin tanışması amacıyla Bulancak Öğretmenevi´nde düzenlenen kahvaltının ardından Bulancak Bahçelievler Anadolu Lisesi´nde okul müdürleriyle toplantı yapıldı. 

     Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT başkanlığında,Bulancak Bahçelievler Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda yapılan toplantıda Öğrenci Devamsızlık,  sınıf tekrarı, disiplin işleri, öğretmen devamsızlıkları,kaynaştırma eğitimi alan öğrenciler,başarıyı artırma eylem planları, okuma alışkanlığı kazandırma,destekleme ve yetiştirme kursları,TÜBİTAK ve MEB İşbirliğinde Yürütülen Projeler,Ulusal ve Uluslararası Yarışmalar,Örav Eğitimleri-EYGEP Projesi, Giresun Temalı Yarışmalar, İzcilik Faaliyetleri, Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi, Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılık İle Mücadele, Eba (Eğitim Bilişim Ağı)- FATİH Projesi, Dyned İngilizce Dil Eğitimi Sistemi , Değerler Eğitimi, Stratejik Planlar, İyi Örnekler Çalıştayı konuları görüşüldü.

        Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.