GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çağrı Merkezi Açılışı

Çağrı Merkezi Açılışı

İlimize yeni kurulan çağrı merkezinin açılışı Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli tarafından gerçekleştirildi. 

Assistt Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Cemil Yaman, çağrı merkeziyle ilgili bilgi sunarak şu an itibariyle çağrı merkezinde 326 kişinin çalıştığını ve bunların % 80’inin bayan olduğunu söyledi.

 

Valimiz Sayın Hasan Karahan, çağrı merkezinin hizmete girmesiyle birlikte Giresun’da 326 gencin istihdam edildiğini belirterek merkezin açılışında katkıları olan İl Genel Meclisine, Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve firma yetkililerine teşekkür etti.

 

 

Tesisin açılmasında emeği geçen Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan ile eski Ulaştırma Bakanı Müsteşar Yardımcısı Habip Soluk’a teşekkür ederek sözlerine başlayan Gümrük ve Ticaret Bakanımız Nurettin  Canikli, geçtiğimiz yıl mahalli idareler seçimlerinde çağrı merkeziyle ilgili çok ısrarcı olunması üzerine bu yatırımı gerçekleştirdiklerini söyledi. Çağrı merkezi  çalışanlarına da seslenen Bakan Canikli, çalışanlardan üstün performansla görev yapmaları tavsiyesinde bulundu. Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, yetkililerden çağrı merkezinde çalışanların sayısının bir an önce fazlalaştırılmasını da istedi.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.