GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne Taziye Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Oğuz YAYLA, Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürü Salih UZUN ve öğrencileri ilimiz Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek İstanbul’daki hain saldırıda meslektaşlarını kaybeden polislerimize başsağlığı dilediler.

Yapılan ziyaretlerde teröre karşı duyulan tepki dile getirildi, emniyet güçlerimizin her zaman yanında olduğumuz vurgulandı. Ayrıca hain saldırıda şehit olan polislerimiz için başsağlığında bulunuldu. İl Milli Eğitim Müdürümüz olaydan  duyduğu derin üzüntüyü ifade ederek “Böyle gençlerimiz olduğu sürece hainler asla emellerine ulaşamayacak.”  dedi.

İl Emniyet Müdürü Uğur ÖZTÜRK de yaptığı konuşmada, bu ziyaretlerin hainlerle mücadelede polisimizi daha güçlü kıldığını, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasından beri milletimizin birlik ve beraberliğine kastedildiğini, ancak emniyet güçlerimiz ve milletimizin birlik ve beraberlikle kenetlenerek mücadelesini sürdürdüğünü belirtti.

 

Ziyarette bulunan öğrencilerimiz ise bu vatanın bir evladı olarak, emniyet güçlerimizin en büyük destekçisi olduklarını ve onlarla birlikte olduğumuzu göstermek ve acılarını paylaşmak için bu ziyareti yaptıklarını vurguladılar.  Günün birlik günü olduğunu ifade eden okul müdürü öğrencilerden gelen böyle anlamlı bir istek karşısında duygulandığını ve gururlandığını belirtti.12-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-2016

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.