GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOKAP BAŞKANI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

DOKAP BAŞKANI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, 26 Mart 2021 Cuma günü Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi (DOKAP) Başkanlığı'nı ziyaret ederek, Başkan Sayın Hakan Gültekin'le eğitim projeleri konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fazlı Çiçek ve AR-GE Birimi görevlisi Ekrem Genç de hazır bulundular.

"Öncelikli amacımız, ilimizde eğitimin kalitesinin yükseltilmesi noktasında yerel imkânlardan faydalanmak ve bu dinamikleri ortaya çıkarmaktır" diyen Sayın Müdürümüz, DOKAP'ın eğitim yatırımlarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, DOKAP destekli "Sürekli Eğitim Merkezi" kurulmasıyla ilgili görüş alış verişinde bulunulan ziyarette, başkanlık olarak eğitimi geliştirici yatırım ve projelere her zaman destek vermeye hazır olduklarını belirten Sayın Gültekin, ziyaretlerinden dolayı Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'na teşekkür ederek işbirliğine hazır olduklarını vurguladı.

26-03-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.