GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Twinning Projelerinde Ödüle Devam

E-Twinning Projelerinde Ödüle Devam

 

Merkez Kanuni Ortaokulu İngilizce öğretmeni Tuğba Sağlam tarafından yürütülen e-Twinning Projeleri ödül almaya devam ediyor. Farklı alanlardaki 3 proje Ulusal Kalite Etiketi ile ayrıca 1 proje de Avrupa Kalite Etiketi almaya hak kazanmıştır.

ULUSAL KALİTE ETİKETİ ALAN PROJELER

·         We Got Some Love From The Whole World (Tüm Dünyadan Biraz Sevgi Aldık)

·         Mother’s Day (Anneler Günü)

·         Let’s Sing Together (Birlikte Şarkı Söyleyelim)

AVRUPA KALİTE ETİKETİ ALAN PROJE

·         Let’s Sing Together (Birlikte Şarkı Söyleyelim)

3 gün süreyle Brüksel’de, Avrupa’dan yaklaşık 500, Türkiye’den 9 öğretmen, 2 il koordinatörü ve 5 Ulusal Destek Sevisi personelinin katılımıyla yapılan çalıştay programı dâhilinde sergilenen “Let’s Sing Together” adlı projemize yoğun ilgi gösterildi.

Türkiye’den 2 olmak üzere, 5 ülkeden (Tunus, Ukrayna, Sırbistan, Azerbaycan ve Polonya) 7 okulun katıldığı bu projede; dillerin, kültürlerin ve müzik tarzlarının tanıtımı ve öğrencilerin İngilizceyi kullanmaya teşvik edilmesi amaçlanmıştır.

Bu başarılı çalışmalara katkıda bulunan; Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin AYBAR, Kanuni Ortaokulu Müdürü Olgun ALBAYRAK ve e-Twinning İl Koordinatörü Ekrem GENÇ’in katılımıyla yapılan törende,Milli Eğitim  Müdürümüz Sayın Necati AKKURT, öğretmenimiz Tuğba Sağlamı çeşitli hediyelerle ödüllendirip, Kalite Etiketlerini vererek kendisine teşekkür etti. Ayrıca öğretmenimizden ilimizde yapılacak projelere destek olmasını istedi.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.