GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EDES Projesi Kapanış Yemeği

EDES Projesi Kapanış Yemeği

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında finanse edilen ve Giresun Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Koordinasyonunda Şehit İsmail Bay Özel Eğitim Uygulama Merkezi tarafından tarafından yürütülmekte olan ’Okulumla Engelleri At’lıyorum Projesi’nin kapanış töreni düzenlendi.
            Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelliler Destek Programı (EDES) çerçevesinde yürütülen projemizin kapanış etkinliğinde konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul TOSUNOĞLU, “Yaklaşık 9 aydır sürmekte olan projemiz sayesinde özel çocuklarımızın aileleriyle, çevreleriyle iletişiminde ilerleme kaydedildi. Yine ailelerin çocuklarıyla iletişim kurmaları noktasında seminerler düzenlendi. Midilli atı ile çocuklarımıza terapi uygulandı. Bunun da nedenli başarılı olduğu görüldü. Başarıyla sürdürülen projede emeği geçenleri kutluyorum” dedi.
            İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şafak ZİNİ’nin sunum yaparak sonlandırdığı proje ile ilgili veliler de değerlendirmelerde bulundu. Düzenlenen proje kapanış programına, İl Genel Meclisi Başkanı Mürşit GÜREL, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Daire Amirleri ve öğrenci velileri katıldı.

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.