GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim Felsefemizin Kapsam ve Boyutları” Konulu Konferans Düzenlendi

“Eğitim Felsefemizin Kapsam ve Boyutları” Konulu Konferans Düzenlendi

     Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen,  2014 Yılı Türkiye Yazarlar Birliği Yılın Fikir Adamı ödülüne layık görülen, Bayburt Üniversitesi Rektör Başdanışmanı Prof Dr. Necmettin Tozlu´nun konuk olduğu "Eğitim Felsefemizin Kapsam ve Boyutları” konulu konferans yoğun katılımla Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde gerçekleştirildi.

     Konferans öncesi bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt "Gelecekte iddalı bir ülke olarak nasıl bir insan tipi yetiştiriyoruz?Yetiştirmek istediğimiz insan tipinin özelleri nelerdir? Cevabını bulmamızda bize Necmettin Tozlu hocamız yardımcı olacak.Başta bizi kırmadan buraya gelen kıymetli hocamıza, değerli misafirlerimize, ilçe milli eğitim müdürlerimize, şube müdürlerimize, okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum." dedi.

     Programa Valimiz Sayın Hasan Karahan, Bayburt İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ertuğrul Tosunoğlu, Ergin Aybar, Şube Müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.