GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eşit Bir Hayat” Projesinin Açılış Yemeği Yapıldı

“Eşit Bir Hayat” Projesinin Açılış Yemeği Yapıldı

 

“Eşit Bir Hayat” Projesinin Açılış Yemeği Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü adına Şehit İsmail Bay Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdür Yardımcısı Çetin KARAHAN tarafından yazılan “Eşit Bir Hayat” isimli projemizin açılış toplantısı yapıldı

Toplantının açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT, “Eşit Bir Hayat” isimli projemizle Giresun Merkezde bulunan yaklaşık 20 ilk ve ortaokuldan toplam 150 kaynaştırma öğrencimizin hipoterapi uygulamasından faydalanacağını belirtti.

Vali Yardımcısı Barış Demirtaş ise EDES projelerinin Giresun´da yoğun olarak kullandığını belirterek; "Bugün burada bir tane projenin daha açılışını ve sunumunu yapacağız. EDES projeleri Giresun´da çok yoğun olarak uygulanmakta. Şunu da çok net ifade edebilirim; Türkiye´de bu projelerden en fazla destek alan il Giresun´dur. Tabi İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de EDES programı haricinde farklı alanlarda projeleri var. Bu konuda Müdürlüğümüze bağlı diğer okullarda proje konusunda takdiri hak ediyor" ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından projenin tanıtım sunumu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin AYBAR tarafından yapıldı.

 

Yeşilgiresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde gerçekleşen programa; Vali Yardımcısı Barış DEMİRTAŞ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT ve birçok davetli katıldı.25-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.