GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen ve Teknoloji Koridoru Açıldı

Fen ve Teknoloji Koridoru Açıldı

     Hayırsever İşadamı  Kamil Firidin´in destekleriyle, Gedikkaya İlk-ortaokulu Fen ve Teknoloji öğretmenleri Mualla Bektaş, Zafer Külekçi, Erdinç Durak, Teknoloji ve Tasarım öğretmeni Ahmet Aydın, Bilişim Teknolojileri öğretmeni Mesut Tutkun´un özverili çalışmalarıyla hazırlanan "Fen ve Teknoloji Koridoru" Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT tarafından açıldı.

     Açılışta bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT " Okullarımızda öğretim ortamları sınıflarla sınırlı kalmamalı, okulun diğer bölümleri de  öğrenme ortamlarına dönüştürülebilmelidir. Sınıf dışında oluşturulan farklı öğrenme ortamları hem dikkat çekici oluyor, hem de kalıcı öğrenmelerin oluşmasında büyük fayda sağlıyor. Gedikkaya Ortaokulu´nda bu ortamın oluşturlmasına destek veren hayırsever işadamı Kamil Firidin´e, okul müdürü Remzi Ermiş´e ve emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.Bu çalışmanın diğer okullarımıza da örnek olacağını düşünüyorum." dedi.

     Öğrencilerle birlikte açılış  kurdelesini kesen Sayın AKKURT, koridoru gezerek görevli öğrencilerden bilgi aldı. 

     Açılışa Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´un yanı sıra , Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan, şube müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler  katıldı.Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.