GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda – Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında İlimizde Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.

Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda – Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında İlimizde Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Verildi.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Milli Eğitim Bakanlığı ve proje sponsor kuruluşu Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBÎR) işbirliğinde, genç nesillerin resim üzerinden gıda güvenilirliğine dair bilgi ve birikimlerini, beklenti ve hayallerini yansıtabilecekleri bir paylaşım platformu oluşturmak ve kamuoyunda gıda güvenliği ile ilgili farkındalıkları geliştirmek amacıyla, ilkokul 2,3 ve 4. Sınıf öğrencileri için düzenlenen "Geleceğimizin Gözüyle Güvenilir Gıda-Ulusal Çocuk Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.

Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT ve İl Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü Şube Müdürü Adnan ÇAKIR öğrencilerimize ödüllerini verdiler.

 

Derecesi :      Adı Soyadı:                                    Okulu:

       1.            Gül Gizem MURTAZA                 Keşap Cumhuriyet  İ.O

       2.            Kübranur ESMER                        19 Eylül İ.O

       3.            Furkan AYDIN                            Dereli Kızıltaş İ.O

 

 

 23-06-2016 23-06-2016 23-06-201623-06-201623-06-2016

 

 

 

 

       

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.