GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut'un Sayın Müdürümüzü Ziyareti

Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut'un Sayın Müdürümüzü Ziyareti

Gençlik Spor İl Müdürü Hasan Bulut, beraberinde müdürlük çalışanları ve KYK yurtlarında kalan eğitim fakültesi öğrencilerinden oluşan grupla İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

 

Öğrencilerimizin çiçek takdimi ile sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nun şahsında tüm eğitim camiasının Öğretmenler Günü'nü kutladı.

 

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut ile yürütülen ve planlanan çalışmalar konusunda bir süre sohbet etti.

 

 

Üniversite öğrencileriyle de sohbet eden Müdürümüz Tosunoğlu, öğrencilerden, üniversite ve yurt ortamları ile yükseköğrenim amacıyla bulundukları ilimize dair düşüncelerini alırken, tecrübe ve birikimlerinden misallerle eğitimin önemine vurgu yaparak, tavsiyelerde bulundu.

29-11-201929-11-201929-11-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.