GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon Protokolü

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon Protokolü

A) KURUM PERSONEL’inin MAAŞ ve DİĞER ÖDEME’lerinin 15/01/2018 tarihinde başlamak üzere 36 ay süreyle 14/01/2021 tarihine kadar TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. Bankamatikleri aracılığı ile yapılmasına ilişkin uygulama kurallarını düzenlemektedir.

 

B) KURUM’a /KURUM personeline, ilk maaş ödemesi yapıldıktan sonra, 2208 kadrolu personele 3 yıl için kişi başına peşin 1.783,00 TL olmak üzere Toplam: 3.936.864 TL nakit promosyon ödemesi yapılacaktır. İlk maaş ödemesi yapılan personel sayısının daha farklı olması durumunda ödenecek toplam promosyon tutarı personel sayısına orantılı olarak değişecektir. Kurumda çalışan 2208 kadrolu personele ilaveten yeni gelecek olan personel için Banka´ dan ilk maaş alma tarihi ile protokolün bitiş tarihi arasında kalan sürede maaş alacağı ay sayısına oranla kıstelyevm usulüne göre promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Ancak, protokol süresi içinde il merkezi dışına atanan personelin, tekrar il merkezine atanması durumunda aynı personele tekrar promosyon ödemesi yapılmayacaktır. Kurum, başkaca bir neden veya gerekçe ile Banka‘ dan ilave bir promosyon ödemesi yapması talebinde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kurumdan ayrılan personelden promosyon iadesi istenmeyecektir.   

 

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İş Bankası Giresun Şubesi arasında imzalanan Maaş Promosyon Protokolüne ulaşmak için tıklayınız.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.