GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Giresun İl Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi Yapıldı

Giresun İl Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi Yapıldı

 

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi

 

 

Bakanlığımız ve TBMM arasında imzalanan protokol gereği yürütülmekte olan” Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi” 2014-2015 eğitim öğretim yılı faaliyetleri kapsamında;  Giresun İl Öğrenci Meclis Başkanlığı Seçimi yapıldı.

 

25 Aralık 2014 Perşembe günü Merkez Mustafa Kemal Ortaokulu’ nda yapılan seçime, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Şube Müdürü Şafak ZİNİ, ilçe temsilcilerinden oluşan öğrencilerimiz ile refakatçi yönetici, öğretmen ve velilerimiz katıldı.

 

Her ilçeden seçilen 5’er ilçe temsilcisinin katılımıyla gerçekleştirilen ve başkan adaylarınin kendilerini ve ekip üyelerini tanıtmasıyla başlatılan süreç sonunda yapılan seçimde; Bulancak ilçesi öğrenci temsilcilerinden Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Hakan PEKDEMİR’ in listesi en çok oyu alarak, 2014-2015 eğitim öğretim yılı Giresun İl Öğrenci Meclis Başkanlığı’nı kazandı.

               

 

Seçim programının bitiminde, ilçe öğrenci temsilcisi öğrencilerimiz ile refakatçilerine Giresun Öğretmenevi’ nde öğle yemeği verilerek, katılımlarından ötürü teşekkür edildi.


Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.