GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli Öğrencilerle Buluştu

Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli Öğrencilerle Buluştu

Bir dizi açılışlarda bulunmak üzere ilimize gelen Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Nurettin Canikli, Merkez Nurettin Canikli Anadolu İmam-Hatip Lisesi Kariyer Günleri etkinliğine konuşmacı olarak katıldı. 

  Okul Müdürü Dursun Ergüney ve bir öğrencinin yaptığı konuşmaların ardından konferansına başlayan Bakan Canikli, Öğrencilik yıllarından başlayarak, meslek ve kariyer dönemlerinde yaşadığı olayları, verdiği mücadeleleri ve bulunduğu noktaya gelene kadar yaptığı mücadeleyi akıcı bir üslupla anlatırken zaman zaman da duygulu anlar yaşanmasına neden oldu.

  Kendisinin de İmam-Hatip Lisesi mezunu olduğunu ifade eden Bakan Canikli, öğrencilik hayatında imam-hatip lisesinin etkisinden ve sonraki süreçte hayatının dönüm noktasını oluşturan olayların başlangıcının İmam Hatip Lisesinde aldığı eğitim olduğundan bahsederek, imam-hatip liselerinin bu ülkenin vazgeçilmezlerinden olduğunu vurguladı.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.