GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Vatandaşımızın Alucra İlçemize Yaptıracağı Okulun Protokol İmza Töreni

Hayırsever Vatandaşımızın Alucra İlçemize Yaptıracağı Okulun Protokol İmza Töreni

Alucra ilçemizde, hayırsever İşadamı Mustafa Paça tarafından yaptırılacak olan Halk Eğitimi Merkezi ve İlkokul binası için bugün Valilik Makamında bir protokol imzalandı.

 

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Hayırseverimiz Alucralı İşadamı Mustafa Paça, Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol tarafından birlikte imzalanan protokole göre, Alucra ilçe merkezinde 8 derslikli ilkokul ve halk eğitimi merkezi yapılacak.

 

1500 m2 kapalı alana sahip olacak projeye göre ilkokul ve halk eğitimi merkezi binası içinde spor salonu, yemekhane ve kütüphane bulunacak.

 

Okul yapımı için düzenlenen imza törenine; Alucra Belediye Başkanı Asım Kaymakçı, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Cengiz Varol, Alucra İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Eşgünoğlu ve İl Genel Meclisi Üyesi Fazlı Derbeder katıldı.

 

14-09-201814-09-201814-09-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.