GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı

İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Mont Yardımı

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından her yıl geleneksel olarak ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılan kışlık mont yardımları için Müdürlüğümüz ile protokol imzalandı. Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu’nun katıldığı imza töreninde 2016-2017 eğitim öğretim döneminde 500 kışlık mont dağıtılması kararlaştırıldı.

Törende konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt;”Kış mevsimi başlarken Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın bu yönde bir katkısı çok güzel.Bizleri manevi olarakta motive etmektedir.”dedi.

 

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu ise;”24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile MEB ortak bir çalışma başlattı ve yıllardır uygulanmaktadır.Buna göre öğretmenlerimize bu özel günde indirimli alışveriş yapılmasına vesile olundu.Şimdi ise kışlık kıyafete ihtiyacı olan öğrencilerimizin bu ihtiyaçlarının karşılanması için iş dünyası temsilciliği olarak elimizden gelen katkıyı yapmak için bir adım attık.İnşallah katkısı olur ve bu tür ortak çalışmaların devamının geleceğini umut ediyoruz.”diye konuştu.


İmza töreninde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu ile Milli Eğitim Şube Müdürü Emin Karahanda hazır bulundu.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.