GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

II. Dönem Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

II. Dönem Merkez İlçe Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

     Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt başkanlığında merkez ilçe okul müdürleri ile birinci dönemin değerlendirilmesi ve ikinci dönemde yapılacak iş ve işlemler ile ilgili toplantı yapıldı.

     Toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, öğrenci, öğretmen devamsızlıkları, destekleme ve yetiştirme kursları, okul sütü programı, okul müdürlerinin ders denetimleri, TEOG ve YGS sınavları hakkında bilgi verdi. Sayın Akkurt "Okullarımızda fark yaratacak olan kişiler öncelikle okul müdürlerimizdir. Birinci dönem yapılan TEOG sınavı sonrasında ilimizin puan ortalaması Türkiye oratalamasının üzerinde olmuştur. Öncelikle emeklerinizden dolayı sizlere, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize  teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin ortak çabasıyla gerçekleşmiştir. İnşallah ikinci dönem TEOG Sınavında da aynı başarıyı birlikte yakalayacağız. Yenilenen öğretim programının dört temelinden birisi olan projelere bütün okullarımızın önem vermesi gerekiyor. Bu anlamda hem TÜBİTAK projelerine hem de diğer ulusal, uluslararası yarışmalara mümkün olduğunca fazla katılım sağlamalıyız. Yapacağınız bütün faaliyetlerde sizlere kolaylık ve başarılar diliyorum." dedi. 

     Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ertuğrul Tosunoğlu, Tuncer Turan, Ergin Aybar, Şube Müdürleri ve merkez ilçe okul müdürleri katıldı.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.