GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı yapıldı

 “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Barış Demirtaş başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu´nda yapıldı.
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı yapıldı

     İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği artırmak amacıyla yapılan “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Vali Yardımcısı Sayın Barış Demirtaş başkanlığında, Valilik Toplantı Salonu´nda yapıldı.

     Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada müdürlüğümüz bünyesinde Halk Eğitim Merkezleri tarafından birçok alanda kurs açıldığını, bundan sonra açılacak kursların diğer kurum ve kuruluşların talepleri ve istekleri doğrultusunda değerlendirilebileceği bilgisini verdi.,

     Toplantıya resmi kurum temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri katıldı. 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.