GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

2018-2019 eğitim-öğretim yılında şimdiye kadar gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerini değerlendirmek ve yapılacak çalışmalarla ilgili paylaşımlarda bulunmak üzere, 21 Kasım 2018 Çarşamba günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde ilçe milli eğitim müdürlerine yönelik bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında, şube müdürleri Emin Karahan ve Fazlı Çiçek’in de hazır bulunduğu toplantı, ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

 

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu toplantıda; Müdürlüğümüzün hedefleri doğrultusunda, Liselere ve Yüksek Öğretime geçiş (LGS ve YKS sınavları), Yenilenen Müfredat Programları, Değerler Eğitimi, Akademik Başarının artırılmasına yönelik çalışmalar, devam oranlarının artırılması, TÜBİTAK ve AB Projeleri başta olmak üzere yerel, ulusal ve uluslararası proje çalışmalarına katılım, Müdürlüğümüzce organize edilen çalıştaylar ve şenlikler, ders dışı eğitim faaliyetleri, yerel ve ulusal-uluslararası yarışmalara katılım, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK), özel eğitim, bağımlılıkla mücadele ve şiddetin önlenmesi eylem planları kapsamında yürütülen çalışmalar, okullarda hijyen, taşımalı eğitim araçları ve yemeklerinin kontrol ve denetimleri yaygın eğitim faaliyetleri, iş sağlığı ve güvenliği-okullarda güvenli ortamın oluşması konuları başta olmak üzere, eğitim öğretime dair bir çok konuda paylaşım ve değerlendirmelerde bulunurken, eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde ilçe milli eğitim, okul ve kurumlarımızca dikkat edilmesi gereken hususlara ilişkin ilçe milli eğitim müdürlerimize önemli hatırlatmalarda bulundu.

 

Sayın Müdürümüz toplantının devamında, ilçe milli eğitim müdürlerimizin ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Toplantının sonunda Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, ilçe milli eğitim müdürlerimize yapacakları özverili çalışmalar için şimdiden başarılar diledi.

 

21-11-201821-11-201821-11-201821-11-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.