GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Paylaşım Toplantılar Başladı

İlçe Paylaşım Toplantılar Başladı

 İlimizdeki mevcut eğitim göstergelerine ilişkin izleme ve değerlendirmeler yapmak üzere ilçe paylaşım toplantıları yapılmaya başlandı.Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT başkanlığında yapılan toplantılarda öğrenci devamsızlık,  sınıf tekrarı, disiplin işleri, öğretmen devamsızlıkları,kaynaştırma eğitimi alan öğrenciler,başarıyı artırma eylem planları, okuma alışkanlığı kazandırma,destekleme ve yetiştirme kursları,TÜBİTAK ve MEB İşbirliğinde Yürütülen Projeler,Ulusal ve Uluslararası Yarışmalar, Giresun Temalı Yarışmalar, İzcilik Faaliyetleri, Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var Projesi, Uyuşturucu Kullanımı ve Bağımlılık İle Mücadele, Eba (Eğitim Bilişim Ağı)- FATİH Projesi,  Değerler Eğitimi, pansiyon iş ve işlemleri, Stratejik Planlar, İyi Örnekler Çalıştayı konuları görüşüldü.

Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Toplantıya Milli Eğitim Müdür Yardımcı Ertuğrul Tosunoğlu, İlç Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve ilçe okul müdürleri katıldı. 

13-01-201613-01-2016

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.