GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması İl Finali Yapıldı

İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması İl Finali Yapıldı

     İstiklal Marşının 94. Yıldönümü münasebetiyle milli bilinç oluşturmak ve istiklal marşının önemine dikkat çekmek amacıyla Giresun Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaokullara yönelik İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması düzenlendi. İlk olarak 02 Martta yapılan yarışmada sadece merkez ortaokulları yarışırken il merkez birinci ve ikincisi seçildi. 4 Martta il merkez ortaokullar birinci ve ikincileriyle birlikte 13 ilçemizin birincilerinin katıldığı yarışma yapıldı. Bu yarışmada Dereli Kurtulmuş Ortaokulu öğrencisi Öznur SARIKAYA il birincisi oldu.

 

     Milli Eğim Müdürü Necati AKKURT katıldığı yarışma finalinde  bu yarışmanın önemli bir değere hizmet ettiğini belirterek yarışmanın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Yarışmaya  Milli  Eğitim Müdür Yardımcıları Ertuğrul TOSUNOĞLU, Ergin Aybar, Şube Müdürü Gökay TUNCER, Şafak ZİNİ, Okul Müdürleri, Öğretmenler,  öğrenci ve veliler katıldılar.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.