GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İzci Liderlerinden Akülü Araba

İzci Liderleri ve izciler engelli vatandaşımıza akülü aracını teslim ettiler.
İzci Liderlerinden Akülü Araba

     Giresun Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Fen ve Teknoloji Öğretmeni, İzci Lideri Mehmet EKİZ´in eski öğrencileri Volkan KAÇMAZ ve Tuğçe KAÇMAZ tarafından gönderilen akülü engelli aracı Süleymanağa İzci Evi´nde Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul TOSUNOĞLU tarafından engelli vatandaşımız Abbas KENDİR´e verildi.

     Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul TOSUNOĞLU "Böyle anlamlı etkinlikler bizleri çok mutlu ediyor. hepimiz birer engelli adayıyız. Bir dakika sonra başımıza ne geleceğini bilemiyoruz. Bu yüzden bu tür etkinliklerde hepimizin daha hassas davranması gerekiyor. Eski öğrencilerimiz  Volkan KAÇMAZ ve Tuğçe KAÇMAZ´a bu ince davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

      İzci Lideri Mehmet EKİZ " Eski öğrencilerim bana ulaşarak yeni görevlerine başladıklarını, ilk maaşları ile bir böyle bir yardım yapmak istediklerini bildirdiler. Biz de engelli vatandaşımıza ulaşıp bu anlamlı etkinliği gerçekleştirdik. " dedi.    

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.