GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEK LİSELİ ÖĞRENCİLERİMİZ AİLELERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

MESLEK LİSELİ ÖĞRENCİLERİMİZ AİLELERLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

İlimizde "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" faaliyetlerine 2021-2022 eğitim öğretim yılı içerisinde de devam edilmektedir.

 

Bu kapsamda; Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (BATEM)'in Şubat ayı etkinliği olarak, okulumuzda öğrenim gören Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Mobilya ve İç Mekân Tasarımı ve Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanları öğrencilerimiz, öğretmenleri ile birlikte, Bulancak İlçemizdeki ihtiyaç sahibi ailelerimizin evini inceleyerek, gerekli bakım ve onarım çalışmaları yaptı. Etkinlikte ev sahibi ailemiz, öğrencilerimizin gösterdiği ilgi ve desteklerden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek herkese teşekkür etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu çalışmalara dair değerlendirmesinde; "Mesleki liseli öğrencilerimizin yaptığı çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu projeyle öğrencilerimizi ihtiyaç sahibi ailelerle buluşturup geçmişle yeni kuşak arasındaki bağı geliştirmenin amaçlandığını vurgulayarak, meslek lisesi öğretmen ve öğrencilerimizin, ihtiyaç sahibi ailemizin evinde bakım onarım çalışmaları yaparak kendilerine yardımcı olduklarını belirtti. "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" faaliyetlerinin ilimiz genelindeki tüm meslek liselerinde uygulanacağını vurguladı. Bu sayede öğrencilerimizin teorik bilgilerini pratikte uygulamanın yanı sıra, milli manevi değerler, yaşlılara saygı, yardımlaşma, gerçek hayatla ilişki kurma gibi önemli kazanımlar elde ettiklerini ifade etti. Bu güzel proje etkinliğinin gerçekleşmesinde emeği geçen Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

03-03-202203-03-202203-03-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.