GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında Başarının Artırılması ve Devamın Sağlanması Toplantısı

Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında Başarının Artırılması ve Devamın Sağlanması Toplantısı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt Başkanlığında “Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında Başarının Artırılması ve Devamın Sağlanması Toplantısı” gerçekleştirildi.

17 Mart 2017 Cuma günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeki toplantı, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Tosunoğlu, Şube Müdürü Ali TOPÇU ve İlimizdeki tüm mesleki ve teknik anadolu liselerinin müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda, “Mesleki ve Teknik Eğitim Okullarında Devamsızlığın Azaltılması Eylem Planı” çerçevesinde yapılacak faaliyetler ve mesleki ve teknik anadolu liselerindeki başarı durumları ile ilgili Bakanlığımızca hazırlanmış tablolar değerlendirilerek paylaşımlarda bulunuldu.

 

Sayın Müdürümüz Necati Akkurt toplantıda, “Ders denetimlerinin yapılmasının, öğretmen planlarının hazırlık sürecinde okul, çevre ve öğrencinin durumuna uygun planlar hazırlanmasının gerekliliği üzerinde durdu. Ayrıca Müdürümüz, eylem planının okul müdürlerinin sahip çıkmasıyla başarıya ulaşabileceğini ifade etti.


20-03-201720-03-2017 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.