GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu Yarışma´da Dereceye Giren Öğrencilerin Makam Ziyareti

“Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu Yarışma´da Dereceye Giren Öğrencilerin Makam Ziyareti

 

Sayın Müdürümüz Necati Akkurt, Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün ortaöğretim öğrencileri arasında düzenlemiş olduğu “Milli Birlik ve Kahramanlık” konulu kitap okuma yarışmasının İl Finalinde dereceye giren öğrencilerimizi makamında kabul etti.

Kabulde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gökay Tuncer, Mimar Sinan Anadolu Lisesi Müdürü Muhammet Sarı ile öğretmen ve veliler de hazır bulundu.

İl genelinde düzenlenen yarışmada öğrencilerimize, Samim Kocagöz’ün “KALPAKLILAR “ ve Tarık Buğra’nın “KÜÇÜK AĞA” adlı eserlerinden, çoktan seçmeli ve açık uçlu sorular sorulmuştu.

Yarışmanın İl Finalinde; Tirebolu İskender Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Kardelen Aras birinci, Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi öğrencisi Selin Vurguncu ikinci, Yağlıdere Anadolu Lisesi öğrencisi Şeymanur Memiş üçüncü olmuştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, yarışmada dereceye giren öğrencilerimize hediyeler vererek tebrik ederken, başarılarının devamını diledi.

Öğrencilerimiz Müdürümüzle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

08-06-201708-06-201708-06-201708-06-2017

 

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.