GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´un Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´un 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´un Mesajı

 

     2014-2015 Eğitim – Öğretim yılının başlaması vesilesiyle,  geleceğin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkanları sağlamaya çalışan ailelerin ve büyük fedakarlıklarla, İlimizde hizmet veren öğretmenlerimizin heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. Eğitimin her kademesinde , çocuklarımızın ve gençlerimizin çağın gereklerine uygun şekilde yetiştirilebilmesi, teknolojik yeniliklerden faydalanarak hepsinin aynı şartlarda eğitim imkanlarından yararlanabilmesi için hep birlikte çalışıyoruz. Amacımız, modern dünyada söz sahibi olabilen, eğitiminden aldığı güçle rekabet ortamının şartlarına uyum sağlayabilen bireyler yetiştirebilmektir

     Nitelikli, bilgiyi üreten ve paylaşan nesiller yetiştirmek, ülkemizin başarısı, gelişmesi ve ilerlemesine büyük katkılar sağlamaktadır. Bu süreçte, çocuklarımız ve gençlerimizin ruhsal ve fiziksel sağlıklarının ön planda tutulduğu, araştırmaya, sorgulamaya açık, ezbercilikten uzak, insanlara ve farklı düşüncelere saygılı, demokrasiye inanan, hoşgörülü ve ahlaklı bireyler yetiştirmeye yönelik bir eğitim anlayışı benimsemekteyiz. .

     Eğitimin her kademesinde, sevgi, sabır ve özveriyle görevlerini yerine getiren öğretmenlerimize ,bizlere her konuda destek olan velilerimize, geleceğimizin teminatı öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyor, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının verimli geçmesini diliyorum.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.