GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz  ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Milli Eğitim Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında 2016 yılı Nisan ayında imzalanan protokole dayanarak, Sayın Müdürümüz Necati AKKURT ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan BULUT tarafından Sayın Valimiz Hasan KARAHAN’ın makamında imzalanan işbirliği protokolüyle, millî, ahlâkî, insanî, manevî ve kültürel değerlerini benimseyen koruyan ve geliştiren; beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş karakter ve kişiliğe, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip; sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarıyı yakalayan, güçlü bir gençliğin yetiştirilmesi amaçlanıyor.

Bu amaçla imzalanan Protokolle; İlimizde gerçekleştirilecek sportif faaliyetlerde, her iki müdürlüğün sahip olduğu insan kaynakları, fiziki kapasite ve tesislerin, etkin ve verimli bir biçimde kullanılması, gençlerimizin hangi spora daha yatkın oldukları konusunda taramalar gerçekleştirerek geleceğin başarılı sporcularının tespiti için alt yapı oluşturulması hedeflenmektedir.

 

Protokol, her iki kurum adına İl Müdürlerinin imzasının ardından Sayın Valimizin onayıyla yürürlüğe girmiştir.


26-01-201726-01-2017

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.