GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu 'Okulum Temiz' Belgelerini Takdim Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu 'Okulum Temiz' Belgelerini Takdim Etti

Bakanlığımız ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde yürütülen "Okulum Temiz" belgelendirme programı kapsamındaki çalışmalarımız devam etmektedir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu "Okulum Temiz" belgelendirme sürecini tamamlayarak belge almaya hak kazanan okullarımızın müdürlerini makamında kabul ederek belgelerini takdim etti.

Kabulde, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ile İş Güvenliği Uzmanı ve İl Koordinatörü İsa Türkyılmaz ve belge alan okullarımızın yöneticileri hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Tosunoğlu yaptığı değerlendirmede, "Okulum Temiz" programına ilimiz genelinin tümünü kapsayan 370 okulumuzun tamamının başvuruda bulunduğunu ve şimdiye kadar 330 okulumuzun değerlendirme sürecini tamamlayarak "Okulum Temiz" belgesine kavuştuğunu ifade etti. Geride kalan okullarımızın ise değerlendirme süreçlerinin devam ettiğini, yüz yüze eğitimin başlaması ön görülen 15 Şubat 2021 tarihine kadar tüm okullarımızın eksiklerini gidererek "Okulum Temiz" belgesini almalarının hedeflendiğini dile getirdi.

Müdürümüz Tosunoğlu "Okulum Temiz" programında gelinen noktadan duyduğu memnuniyeti belirterek, "Okulum Temiz" sürecinin bir belgeden ziyade, okullarımızın eğitim öğretime hazır olduklarını göstermesi ve çocuklarımızın güvenli bir ortamında eğitim öğretim görmeleri açısından önemli olduğunu vurguladı. Müdürümüz "Okulum Temiz" çalışmasına destek veren herkese teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

28-01-202128-01-202128-01-202128-01-202128-01-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.