GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Şebinkarahisar İlçesinde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Şebinkarahisar İlçesinde Ziyaret ve İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Şebinkarahisar ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Müdürümüzün ilçe ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ergin Aybar ve Zafer Balcı da yer aldı.

Müdürümüz Tosunoğlu, 28 Nisan 2022 Çarşamba günü gerçekleşen ilçe ziyaretinde, Şebinkarahisar Kaymakamı Faruk Doğru'yu makamında ziyaret ederek ilçedeki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bir süre sohbet etti. Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ergin Aybar ve Zafer Balcı ile ilçe milli eğitim yöneticileri de hazır bulundu.

 

Müdürlüğe gelişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sayer tarafından karşılanan Müdürümüz Tosunoğlu'na, Şebinkarahisar eğitim öğretim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler sunuldu. Müdürümüz Tosunoğlu daha sonra, ilçedeki okul ve kurumları ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

İlk olarak Şebinkarahisar İstiklâl Ortaokulunun ziyaret eden Müdürümüz Tosunoğlu, okulun eğitim ortamlarını gezerek yürütülen çalışmalar konusunda okul yöneticilerinden bilgiler aldı. Sınıf ziyareti de yapan Müdürümüz Tosunoğlu ders içi faaliyetleri yerinde gözlemleme fırsatı buldu.

 

Daha sonra Şebinkarahisar Halk Eğitimi Merkezi bünyesindeki Tamzara Bezi dokuma kursunu ziyaret eden Müdürümüz Tosunoğlu, dokuma tezgahlarındaki çalışmaları gözlemlerken üretilen ürünleri de inceleme fırsatı buldu. Kurstaki öğretmen ve kursiyerlerle sohbet ederek çalışmalar ve üretilen ürünler konusunda bilgiler aldı.

28-04-202228-04-202228-04-202228-04-202228-04-202228-04-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.