GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu yeni eğitim öğretim yılındaki okul ziyaretlerine 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti.

 

16 Eylül 2021 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette Müdürümüz Tosunoğlu'na, Okul Müdürü Remzi Ermiş tarafından okulun fiziki mekânları ile eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere eğitim çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

 

Okulun fiziki mekânlarını gezerek yerinde gözlemlerde bulunan Müdürümüz Tosunoğlu, teneffüs molasında öğretmenler odasını ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu öğretmenlerimize; Yeni eğitim öğretim yılının ilimiz ve eğitim camiamız için hayırlı olması dileğinde bulundu. Yüz yüze eğitimle birlikte maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesinin bir kez daha altını çizdi.

 

Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenlerimizden; Ders içi ve ders dışı eğitim öğretim faaliyetlerini planlayarak, akademik başarılarının artırılması için gerekli özveri ve gayreti göstermelerini istedi.

 

Çocuklarımızın kaliteli bir eğitim öğretim almaları ve pandemi nedeniyle eksikliği hissedilen konularda gerekli kazanımların sağlanması için okul müdürlerimizin, tüm öğretmenlerimizle birlikte ekip ruhu içerisinde hareket ederek okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerine inandığını belirterek, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu nezdinde tüm eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diledi.

16-09-202116-09-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.