GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve İlk Yardım Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve İlk Yardım Eğitimi Merkezini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu yeni eğitim öğretim yılında gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile devam etti.

 

Okul yöneticileri ile öğretmenlerin de hazır bulunduğu ziyarette, Okul Müdürü Zekeriya Karakayalı tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na okulun fiziki mekânları ile eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere yürütülen faaliyetlere dair bilgiler sunuldu.

 

Müdürümüz Tosunoğlu, okulumuz bünyesindeki İlk Yardım Eğitimi Merkezinde, Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamındaki ilimiz okullarının öğretmenlerine verilen ilk yardım eğitimini de ziyaret ederek gözlemlerde bulundu. Eğitim görevlileri ve öğretmenlerle sohbet ederek, çalışmalar hakkında kısa bilgiler aldı.

 

Okulun fiziki mekânlarını da gezen Müdürümüz Tosunoğlu, okul kantininde incelemelerde bulunurken, çalışanlara hatırlatmalarda bulundu. Daha sonra, okul bahçesinde Beden Eğitimi dersi gören öğrencilerimizin faaliyetlerini gözlemledi ve onlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; Yüz yüze eğitimle birlikte maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesinin bir kez daha altını çizdi. Öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim öğretim almaları ve salgın nedeniyle eksikliği hissedilen konularda gerekli kazanımların sağlanması için daha özverili gayretli çalışmamız gerektiğini vurguladı. Okul müdürlerimizin, tüm öğretmenlerimizle birlikte ekip ruhu içerisinde velilerimizle işbirliğinde hareket ederek okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

07-10-202107-10-202107-10-202107-10-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.