GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Bulancak İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Öğretmenlerini Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Bulancak İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Öğretmenlerini Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Bulancak İstiklal İlkokulu/Ortaokulu Okul Müdürü Metin Gündoğdu ile öğretmenler Ayşen Engin, Hatice Dura ve Erdal Bulut'u makamında kabul etti.

9 Kasım Salı günü gerçekleşen kabulde, öğretmenlerimiz tarafından okul adına, Müdürümüz Tosunoğlu'na çiçek sunuldu. Okulda yürütülen ve uluslararası kalite etiketi ile ödüllendirilen eTwinning projeleri konusuna bilgiler verildi.

Okul Müdürü Metin Gündoğdu, kendilerini kabulünden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'na teşekkür ederken öğretmenlerimizin eTwinning projelerini, farkındalık oluşturmak amacıyla, karşılık beklemeden gönülden gerçekleştirdiklerini ve çalışmalarına bu düşüncelerle devam ettiklerini ifade etti.

Müdürümüz Tosunoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ortaya konan projelerdeki emek ve gayretlerinden öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerini kutladı. Çocuklarımızın akademik eğitim öğretim yanında bu tür sosyal ve kültürel etkinliklerle buluşmasının, gelişimleri ve dünyaya bakışları konusunda olumlu katkılar sağlayacağını belirterek, öğretmenlerimize bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

10-11-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.