GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Giresun'da Yılın Öğretmeni Erkan Kaşık'ı Makamında Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Giresun'da Yılın Öğretmeni Erkan Kaşık'ı Makamında Kabul Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen resepsiyonda ve Bakanlığımız koordinesinde Ankara'da gerçekleştirilen tören ve etkinliklerde, 81 ilin yılın öğretmeni arasında Giresun'u temsil eden Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Erkan Kaşık'ı makamında kabul etti.

Kabulde Bulancak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (BATEM) Okul Müdürü Turgut Hacınoğmanoğlu da hazır bulunurken Öğretmenimiz Erkan Kaşıkçı, katıldığı kutlama ve törenlere dair duygu ve izlenimlerini Müdürümüz Tosunoğlu ile paylaştı.

Ziyaretin devamında Okul Müdürü Hacınoğmanoğlu ve Öğretmenimiz Kaşık tarafından BATEM'de yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri ile proje çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Ankara'da yapılan kutlamalarda ilimizi en güzel şekilde temsil etmesinden dolayı Öğretmenimiz Erkan Kaşık'ı tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

07-12-202107-12-202107-12-202107-12-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.