GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Hafızlık Bölge 1.si Öğrencimizi Makamında Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Hafızlık Bölge 1.si Öğrencimizi Makamında Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, "18 Yaş Altı Hafızlık Yarışması" bölge finalinde Karadeniz Bölge Birincisi olan 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu 6-C Sınıfı öğrencisi Mert Beyaz'ı makamında kabul etti. 

Kabulde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Celep, 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu Remzi Ermiş ve öğrencimizin velisi de hazır bulundu. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Bakanlığımızın başlattığı "Örgün Eğitimle Beraber Hafızlık Projesi kapsamında 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde açılan Hafızlık Kursu meyvelerini verdiğini, bu bakımdan öğrencimizin başarısının memnuniyeti verici olduğunu dile getirdi. Sayın Müdürümüz öğrencimizle sohbet ederek Hafızlık süreci ve eğitim öğretim hayatına dair bilgi alırken tavsiyelerde de bulundu. Geleceğin imam-hatibi, hafızı ve ilim insanı olma yolundaki çocuklarımızın, akademik eğitim yanında Kur'an-ı Kerim hafızlığını üstlenmelerini takdirle karşıladı. Bundan sonraki yaşamında daha iyi noktalarda görme temennisinde bulundu. Öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve velilerimizi tebrik ederek, öğrencimize Türkiye finalinde şimdiden başarılar diledi.

24-03-202124-03-202124-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.