GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, İnsan Hakları Temalı Resim Yarışması İl Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, İnsan Hakları Temalı Resim Yarışması İl Birincisi Öğrencimizi Kabul Etti

Bakanlığımız tarafından 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü münasebetiyle 6. Sınıf ortaokulu öğrencilerine yönelik düzenlenen resim yarışmasının ilimizdeki ayağında, yapılan değerlendirme sonucu, Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Soreyya Musazehi'nin eseri İl Birinciliğine layık görüldü.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, "İnsan Hakları" temalı resim yarışmasında İl Birincisi olan 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Soreyya Musazehi'yi makamında kabul etti. Kabulde, Okul Müdürü Remzi Ermiş ile öğrencimizin velisi de hazır bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu, öğrencimiz Soreyya'yı başarısından dolayı tebrik ederek, Bakanlığımız tarafından gönderilen hediyeyi kendisine takdim etti.

Bu tür etkinliklerin; paylaşmak, fedakârlık, merhamet, başkalarının hakkına saygı gösterme, yardımlaşma, kimsesiz ve yetimlerin elinden tutma, yaşlıları gözetme gibi insan haklarının, bireyler arası ilişkilerde ve toplumda yaşatılması ve farkındalığın artırılması açısından önemine vurgu yaptı. Yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizle okul yöneticileri, öğretmenleri ve velilerine de teşekkür etti.

06-01-202206-01-202206-01-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.