GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Müdürümüz Tosunoğlu, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu yeni eğitim öğretim yılında gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Cumhuriyet Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve Yeşilgiresun İlkokulu ile devam etti.

 

Sayın Müdürümüzün incelemelerinde okullarımızın yöneticileri ile öğretmenler de hazır bulundu. Müdürümüz Tosunoğlu, ziyaretlerinde okul müdürlerinden, okulların fiziki mekânları ile eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere yürütülen faaliyetlere dair bilgiler aldı.

 

Okulun fiziki mekânlarını gezen Müdürümüz Tosunoğlu, okul kantinlerini de gezerek incelemelerde bulunurken, çalışanlara hatırlatmalarda bulundu.

 

Okullarda sınıf ziyaretleri de yapan Müdürümüz Tosunoğlu, eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde gözlemlerken, öğretmen ve öğrencilerimizle kısa sohbetlerde bulundu.

 

Teneffüs molasında okullarımızın öğretmenler odalarını ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu öğretmen sohbetlerinde; Yeni eğitim öğretim yılının ilimiz ve eğitim camiamız için hayırlı olması dileğinde bulundu. Yüz yüze eğitimle birlikte maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesinin bir kez daha altını çizdi.

 

Öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim öğretim almaları ve salgın nedeniyle eksikliği hissedilen konularda gerekli kazanımların sağlanması için daha özverili gayretli çalışmamız gerektiğini vurguladı. Okul müdürlerimizin, tüm öğretmenlerimizle birlikte ekip ruhu içerisinde velilerimizle işbirliğinde hareket ederek okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

29-09-202129-09-202129-09-202129-09-202129-09-202129-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.