GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu Şebinkarahisar İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

Müdürümüz Tosunoğlu Şebinkarahisar İlçesinde Ziyaretlerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu beraberinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ile birlikte Şebinkarahisar ilçesini ziyaret ederek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Müdürlüğe gelişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sayer tarafından karşılanan Müdürümüz Tosunoğlu'na, Şebinkarahisar ilçesinde yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri konusunda bilgiler sunuldu.

Müdürümüz Tosunoğlu, ilçe yöneticilerimizin okul yöneticileri ve öğretmenleriyle birlikte ekip ruhuyla uyum içerisinde bir çalışma sergilemelerinin önemine vurgu yaptı. Bu sayede okul ve ilçe bazında eğitim öğretim kalitesinin daha yukarılara taşınacağını işaret etti. Müdür Sayer'in nezdinde Şebinkarahisar eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diledi.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu daha sonra, Şebinkarahisar Belediye Başkanı Şahin Yılancı'yı makamında ziyaret etti. Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette, eğitim öğretim başta olmak üzere güncel konulara dair karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.

Belediye Başkanı Yılancı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Müdürümüz Tosunoğlu da misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür etti.

11-06-202111-06-202111-06-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.