GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz 23 Nisan’da Makamı Devraldı

Öğrencilerimiz 23 Nisan’da Makamı Devraldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları çerçevesinde, İlimiz Gedikkaya İlkokulu/Ortaokulu öğrencileri Engin Deniz Aydemiral, Yasemin Sayın ve Selin Aydemiral İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt´u makamında ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilerimize, Gedikkaya İlkokulu/Ortaokulu Müdürü Remzi Ermiş ile öğretmenler Kazım Özdemir ve Gamze Çağlar da eşlik etti.

Öğrencilerimiz ziyaret süresince, Sayın Müdürümüz Necati Akkurt ile sohbet etme imkanı bularak, eğitim öğretimle ilgili istek ve önerilerini dile getirdiler.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt’dan sembolik olarak Makamını devralan öğrencimiz Engin Deniz Aydemiral, Milli Eğitim Müdürlüğü makamını temsil etmekten duyduğu onur ve mutluluğu dile getirerek, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 98. Yıldönümünü kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Büyük Millet Meclisinin açılışıyla Ulusal Egemenliğimizi tüm dünyaya ilan ettik. Türk Milletinin geleceği bugünün çocukları yani bizlerin elindedir. Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kuvvetlenecektir. Bu güzel bayramı bizlere hediye eden Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e teşekkür ediyorum ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Çocuk Müdür Aydemiral daha sonra, “Okullarımızın ve çevresinin biz çocuklar için daha güvenli hale getirilmesini, bilhassa okul çevresindeki trafiğin daha güvenli hale getirilmesini istiyorum.” dedi.

Sayın Müdürümüz Necati Akkurt da “Bugünün çocuklarının yarının büyükleri oldukları gerçeğini bilerek, çalışmalarımızda, onların en iyi eğitimi almaları için çaba sarf ediyor, istek ve önerilerini dikkate alıyoruz. Özellikle eğitimde güvenli ortamın artırılması çalışmaları kapsamında gerek okullarımız içerisinde gerekse çevresinde, diğer kurum kuruluşlarla işbirliği yaparak öğrencilerimize daha nezih bir öğrenme ortamı sunmak için el birliğiyle çalışıyoruz.” diye konuştu.

Sayın Müdürümüz öğrencilerimiz nezlinde, başta tüm çocuklarımız olmak üzere milletimizin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

 

23-04-201823-04-201823-04-201823-04-201823-04-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.