GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizden Ziyaret

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyleÖğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´u ve Valimiz Sayın Hasan KARAHAN´ı ziyaret etti.
Öğrencilerimizden Ziyaret

     2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının başlaması nedeniyle Abdullah Bozbağ İlkokulu öğrencileri  Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´u ziyaret etti. Öğrencilerimizin ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu belirten Sayın AKKURT, öğrencilerimize bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

     Daha sonra Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, Çotanak İlkokulu öğrencilerimiz Aleyna Yıldız ve Sevilay Bozkurt Valimiz Sayın Hasan Karahan’ı ziyaret etti.Ziyaretin anısına minik öğrenciler Valimiz Sayın Hasan Karahan’a çiçek sundular.

     Karşılıklı geçen sohbetin ardından  2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının bütün öğrenciler için başarılı geçmesi temennisinde bulunan Valimiz Sayın Hasan Karahan, öğrencilerin daha disiplinli ve düzenli çalışmaları halinde başarılı olabileceklerini belirtti.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.