GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

" Öğrenme Güçlüğü Çeken Çocuklar ve Eğitimi " Konferansı

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Palancı´nın konuşmacı olarak katıldığı " Öğrenme Güçlüğü Çeken Çocuklar ve Eğitimi " adlı konferans Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu´nda gerçekleştirildi. 


     Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 2014 Engelliler Destek Programı (EDES) kapsamında   Giresun Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinasyonunda Şehit İsmail Bay Özel Eğitim ve Uygulama  merkezinde yürütülen " Okulumla Engelleri At´lıyorum " projesi kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Palancı´nın konuşmacı olarak katıldığı " Öğrenme Güçlüğü Çeken Çocuklar ve Eğitimi " adlı konferans gerçekleştirildi.

     Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç Dr. Mehmet Palancı verdiği  konferansta otizm, öğrenme güçlüğü çeken çocuklar ve Türk Eğitim sistemi hakkında bilgiler  verdi.

     Palancı’nın konuşmalarından sonra  Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Necati Akkurt Palancı’ya çiçek ve plaketlerini sundu. Ardından kısa bir  konuşma yapan Milli Eğitim  Müdürümüz Palancı’ya ve katılımcılara teşekkürlerini sundu.

 

     Hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından program sona erdi.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.