GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Veli İşbirliğinde Değerler Eğitimi

Okul Veli İşbirliğinde Değerler Eğitimi

           19 Eylül İlkokulu’nda Okul Veli İşbirliğinde Değerler Eğitimi "konulu panel düzenlendi.

           Panelin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Burhan BAYRAK; Değerler Eğitiminin ilkokulda çocuklar ve veliler için önemini belirtti ve gelenlere teşekkür etti.

           Panelist Velilerimiz; Doç.Dr.Güven ÖZDEM ,Moderatör olarak Değerler Eğitimi hakkında bilgi vererek öneminden bahsetti. Panelistleri tanıtarak konuşmacıların konularını açıkladı.

           Birinci konuşmacı Yrd.Doç.Dr. Oguz Serdar KESİCİOĞLU " Erken Çocuklukta Değerler Eğitimi ve Anne Baba Rolü" konusu üzerinde bilgilendirme yaptı. İkinci konuşmacı Yrd.Doç.Dr. Levent YAYCI "Sosyal Beceri Eğitimi İle  Değerler Eğitiminin Okul Ortamındaki Uygulamalarının Geliştirilmesi" üzerinde durdu. Üçüncü konuşmacı Yrd.Doç.Dr. Dursun ŞAHİN "Okuma Kültürü ve Okuma Alışkanlığı Kazandırmada Değerler Eğitiminin Önemi" üzerinde konuştu.

           

           Panele İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT, Müdür Yardımcısı Engin AYBAR,okul müdürleri, öğretmenleri ve velilerimiz katıldılar

 

Tüm katılımcılarımıza ve eğitimcilerimize teşekkür ediyoruz.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.