GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Valimiz Sayın Hasan Karahan ve Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt okul ziyaretlerine devam ediyor.

Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi´nde ziyarette öğretmenlerle de bir araya gelen Valimiz Sayın Hasan Karahan, onların sorun ve isteklerini dinledi.  Okulun hemen yanındaki yurt inşaatında da incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Hasan Karahan, inşaatla ilgili bilgi aldı.  300 öğrenci kapasiteli olacak binanın, kız ve erkek bölümlerinden oluşmak üzere 2 ayrı bölüm şeklinde inşa edilecek binanın planlanan sürede tamamlanması için özveriyle çalışılmasını istedi.

 

Son olarak Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Uygulama sınıfında incelemelerde bulunan Valimiz Sayın Hasan Karahan,  öğretmenler odasında öğretmenlerin  sorun ve isteklerini dinledi. Valimiz Sayın Hasan Karahan sınıfları ziyaret ederek öğrencilerimizle bir araya geldi. Bu yıllarda kurulan arkadaşlıklarında önemine değinen Valimiz Sayın Hasan  Karahan, “Sizler adı üstünde gençsiniz. Kanınızın kaynadığı belki de hayatınızın en güzel çağlarındasınız. Bu çağlarınızı iyi değerlendirip, iyi arkadaşlıklar kurunuz. Çevrenizdeki kötülüklere karşı uyanık olunuz. Kötü alışkanlıklardan uzak durunuz.” şeklinde konuştu.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.