GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖRAV ile Protokol İmzalandı

İlimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik hizmetiçi eğitimlerin düzenlenmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÖRAV arasında protokol imzalandı.
ÖRAV ile Protokol İmzalandı

     İlimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik hizmetiçi eğitimlerin düzenlenmesi amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ÖRAV arasında protokol imzalandı.

     Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´u makamında ziyaret eden ÖRAV Yönetim Kurulu Üyesi Volkan BAL “2008 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz eğitim çalışmaları ile şu ana kadar yaklaşık ülke genelinde 97 bin öğretmene ulaşıldığını, imzalanan bu protokolle daha çok öğretmene ulaşarak onların bu eğitimlerden faydalanmalarına olanak sağladığı için  İl Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´a teşekkür ediyoruz” dedi.

     Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT "Yöneticilerimizin ve öğretmenlerimizin mesleki gelişiminde büyük önemi olan hizmetiçi eğitimlerin atölye çalışmaları şeklinde, klasik yöntemlerden uzak, eğlenceli ve öğretici bir yöntemle verilmesi bizler açısından çok önemli.Geçtiğimiz eğitim öğretim yılında ilimizde 2 binin üzerinde öğretmenimiz bu olanaklardan faydalandı. Bu sene de umuyorum ki katılım yüksek olacaktır.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

     İşbirliği protokolünün imzalanmasının ardından ÖRAV Yönetim Kurulu Üyesi Volkan BAL, Milli Eğitim Müdürümüz Necati AKKURT´a katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

     Volkan BAL, 23 Nisan Ortaokulu Müdürü Burhan BAYRAK´a da katkılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.

    Ziyarete ÖRAV Operasyon Yönetmeni Muharrem SAHİL, Milli Eğitim Şube Müdürü Ömer KARAKAYALI, Giresun Bilim Sanat Merkezi öğretmeni Baysan Banu UZUN da katıldı.

Protokol kapsamında yönetici ve öğretmenlere Öğrenen Lider Öğretmen, Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı (EYGEP), Çözüm Odaklı İletişim, Öğretmenin Kimyası başlıklı eğitimler verilecek.

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.