GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Orman İşçileri Sertifikalarını Aldı

Orman İşçileri Sertifikalarını Aldı

    Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Orman Genel Müdürlüğümüz arasında yapılan protokol gereği ormanlarımızda üretim yapan orman işçilerinin eğitilmesi amacıyla eğitimler planlanmıştır. Bu eğitimlerle; 2014-2018 yılları arasında üretimde çalışan üretim işçileri eğitilerek daha verimli ve kaliteye yönelik orman emvalinin üretilmesi hedeflenmektedir. Bu eğitimlerle; işçilerin daha güvenli üretim yapmaları ve işçilerimizin iş güvenliği sağlanmış olacaktır.

     Eğitim sürecini tamamlayıp başarılı olan orman işçilerin sertifikalarını vermek üzere sertifika töreni düzenlendi. Törene Milli Eğitim Müdürümüz Necati Akkurt, Giresun Orman Bölge Müdürü Celal Pir, Bölge Müdür Yardımcısı Ahmet Dursun, Şube Müdürleri, Giresun Orman İşletme Müdürü, Giresun Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Orman İşletme Şefleri ile vatandaşlar katıldı.Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.