GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim İl Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ortaöğretim İl Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ortaöğretim İl Zümre Başkanları Toplantısı 11 Şubat 2019 Pazartesi günü Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda yapıldı.

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında düzenlenen toplantı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zafer Balcı ile ilimizi genelindeki ortaöğretim kurumlarının zümre başkanlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda; Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu zümre başkanlarına hitaben yaptığı konuşmada, Bakanlığımızın “2023 Eğitim Vizyonu” çerçevesinde, uygulamada birlikteliğin sağlanması için zümre toplantılarında; Eğitim öğretimin faaliyetlerinin planlaması ve koordinesi, bilgi akışı ve paylaşımı ile öğrenci başarısının arttırılması konuları ile aynı alanlar arasında iletişim, uyum ve işbirliğinin sağlanması, ders programları arasında ortak hedeflere ulaşılması, öğrenme güçlüğü çekilen konuların tespit edilerek giderilmesi yönünde gerekli tedbirlerin uygulanması, öğrencilerimizin genel başarı seviyelerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda eğitim öğretim hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi için okul yönetimlerine ve ilgili kurullara görüş ve öneriler sunulmasının amaçlandığını dile getirdi.

 

Sayın Müdürümüz zümre başkanlarından; çalışmalarını yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda gerçekleştirmelerini, eğitim-öğretim kalite ve standartlarının yükselmesi ve il olarak hedeflerimize ulaşmamız için zümre toplantılarının önem arz ettiğini vurgulayarak, gereken titizlik ve hassasiyeti göstermelerini istedi.

 

12-02-201912-02-201912-02-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.