GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PERSONELLERİMİZE MESLEKİ ETİK KONULU MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM VERİLDİ

PERSONELLERİMİZE MESLEKİ ETİK KONULU MAHALLİ HİZMETİÇİ EĞİTİM VERİLDİ

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan tüm personellerimize "Mesleki Etik" konulu hizmetiçi eğitim verildi.

Müdürlüğümüzün 2022 Yılı Mahalli Hizmetiçi Eğitim Planı kapsamında, 5 Temmuz 2022 Salı günü yapılan "Mesleki Etik" eğitimi Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda tüm personellerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

İki oturum şeklinde düzenlenen eğitimde katılımcılara, Eğitim Görevlisi ve Şube Müdürü Önder Kılıç tarafından etikte temel kavramlar, etik kuralları, mesleki etik ilkeleri ve uygulamada sağladığı yararlar ile iş hayatında etik olmayan davranışlar konusunda önemli bilgilendirme ve paylaşımlarda bulundu.

Eğitime katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada; Etik kuralların insan ve toplum hayatının düzeni için önemine vurgu yaptı. Mesleki etik kurallarına riayet edilmesinin çalışma ortamlarının daha da iyileşmesine, dolayısıyla sunulan hizmet kalitesinin artmasına, çalışan ve vatandaş memnuniyetine olumlu katkılar sağladığını dile getirdi. Tüm çalışanlarımızın etik kavramları ve mesleki etik ilkelerini gözeterek, uyumla ve ekip ruhu içerisinde hareket edeceklerine inandığını belirtti. Eğitimin düzenlenmesinde emeği geçen ve katılan tüm personellerimize teşekkür ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

06-07-202206-07-202206-07-202206-07-202206-07-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.