GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Kitabımızı Sayın Valimize Sunduk

Proje Kitabımızı Sayın Valimize Sunduk

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ile Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yönetici ve öğretmenleri ve Bulancak Engelliler Derneği temsilcilerini makamında kabul etti.

 

Kabulde Sayın Müdürümüz tarafından, Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Bulancak Engelliler Derneği işbirliğinde yürütülen "Kaynaştırma Eğitimi Alan, Özel Öğrenme Güçlüğü Çeken, Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Olan Öğrencilerin Öğretim Yöntem Ve Teknikleri İle Öğretim Materyallerinin Zenginleştirilmesi” projesi kapsamında yapılan faaliyetlerin ve ortaya çıkan eserlerin yer aldığı Etkinlik Kitabı Sayın Valimize takdim edildi.

 

Kabulde, Sayın Müdürümüzle birlikte Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut, Proje Koordinatörü Cem Mutlu Türkseven, Bulancak Engelliler Derneği Başkanı Şenel Ergüner, dernek üyesi Fatma Gülmez ve kitabın görsel çizimlerini yapan Giresun Güre Ortaokulu öğrencisi Ada Özer de hazır bulundu.

 

Etkinlik Kitabında yer alan bütün etkinlikler Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan öğretmenler tarafından yazılmış olup, destek odalarında eğitim alan ya da okuma-yazma öğrenmede zorlanan öğrencilerin faydalanması için hazırlanmıştır.

 

25-09-2018

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.