GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" Projesi

"Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" Projesi

     Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği işbirliğiyle öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünün gelişmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla imzalanan "Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" projesi uygulandı. 

"Sinemaya Gitmeyen Çocuk Kalmasın" projesi kapsamında öncelikle hiç sinemaya gitmemiş öğrencilerin,  30 Ekim - 20 Aralık 2018 tarihleri arasında sinema ile buluşturulması amaçlanmıştır. 

Proje süresince Öğrencilerimiz filmleri Giresun Merkez GCTY AVM içerisinde bulunan sinema salonlarında Ayla, Bizim Köyün Şarkısı, Doru, Son Mektup ve Ertuğrul 1890 filmlerini izleme imkanı buldular.

 

Proje son günü etkinliği Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar öğrencilerimizle birlikte biraraya gelerek film izlediler. Proje Sayın Müdürümüzün de katıldığı bu son etkinlikle sona ermiştir.

 

20-12-201820-12-201820-12-201820-12-2018

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Zemin Üstü ve Kat 1 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.